STOPKA REDAKCYJNA

MATE MATE to licencjonowany produkt spółki
Thomas Henry Sp. zo.o.
ul. Plac Krzyży 10/14
00-499 Warszawa
Tel: +49 (0)30 75 76 57 95-0
Fax: +49 (0)30 398 86 804
info@mate-mate.de

Sąd Rejonowy Charlottenburg, HRB 224228 B
NIP: 7010711396
REGON: 36809246800000
Prezes: Ralf Huep i Sigrid Bachert

Realizacja techniczna
Datema Software & Beratung GmbH
https://datema.de

WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Odpowiedzialność za treści

Jako usługodawca jesteśmy zgodnie z § 7 ust. 1 ustawy o telemediach (TMG) odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zgodnie z §§ 8 do 10 ustawy TMG jako usługodawca nie jesteśmy jednak zobowiązani do nadzorowania przekazywanych lub zapisanych informacji zewnętrznych lub do badania okoliczności wskazujących na działanie niezgodne z prawem. Nie narusza to obowiązku usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Odpowiedzialność w tym zakresie jest jednak możliwa dopiero od momentu powzięcia wiedzy o konkretnym naruszeniu prawa. Jeśli dowiemy się o takich naruszeniach, niezwłocznie usuniemy te treści.

Odpowiedzialność za odnośniki

Nasza oferta zawiera odnośniki do zewnętrznych stron podmiotów trzecich, na których treści nie mamy wpływu. Dlatego nie możemy wziąć odpowiedzialności za te treści zewnętrzne. Za treść stron,
do których prowadzą odnośniki, odpowiada zawsze ich właściciel lub administrator. W momencie umieszczania odnośników do stron sprawdzono, czy nie doszło do naruszenia prawa.
Nie stwierdzono treści niezgodne z prawem w momencie tworzenia odnośników.
Stałe kontrolowanie zawartości stron, do których prowadzą odnośniki, jest jednak nieuzasadnione bez konkretnych poszlak na naruszenie prawa.
Jeśli dowiemy się o naruszeniach prawa, niezwłocznie usuniemy takie odnośniki.

Prawa autorskie

Treści i dzieła stworzone przez administratorów na tych stronach podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, edycja, dystrybucja i wszelkiego rodzaju wykorzystanie poza granicami prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody danego autora lub twórcy. Pobieranie i kopiowanie niniejszej strony jest dozwolone wyłącznie w celach prywatnych, niekomercyjnych. Jeśli treści na tej stronie
nie zostały stworzone przez administratora, przestrzegane są prawa autorskie podmiotów trzecich.
W szczególności w ten sposób oznaczane są treści podmiotów trzecich. Jeśli mimo wszystko mieliby Państwo zauważyć naruszenie praw autorskich, prosimy o stosowną informację.
Jeśli dowiemy się o naruszeniach prawa, niezwłocznie usuniemy takie treści.

Wykaz źródeł: eRecht24 Wyłączenie odpowiedzialności*